Відбулось чергове засідання геоботанічного гуртка «Фітоценоз і його властивості»

Черкаський парк Сосновий бір є пам’ятником садово-паркового мистецтва України загальнодержавного значення, і водночас виступає чудовим майданчиком для проведення науково-практичних занять для студентів з метою закріплення теоретичного матеріалу. Так, група ЛГ-05 спеціальності лісове господарство разом з викладачем кафедри Ключкою С.І. активно долучились до вивчення фіторізноманіття Соснового бору: студенти ознайомились з основними ознаками фітоценозу, його видовим (флористичним складом), сезонністю та річним ритмом розвитку рослин, характером місцеположення та типом лісорослинних умов. Гуртківці мали змогу збагатити свою гербарну колекцію такими видами рослин, як зірочник злаковидний (Stellaria graminea L), підмаренник справжній (Galium verum), підмаренник чіпкий (Galium aparine L.), клен ясенелистий (Ácer negúndo), мишій сизий (Setaria pumila), фіалка ранкова (Viola matutina), хміль звичайний (Humulus lupulus), чистотіл великий (Chelidonium majus L), мускарі (Muscari racemosus) та ін. Студенти з чудовим позитивним настроєм долучились до роботи та виконання, поставлених перед ними, практичних завдань.