Відбулось чергове засідання геоботанічного гуртка на тему «Структурна організація рослинного угрупування»

З нагоди Дня науки в Україні, студенти спеціальності 205 Лісове господарство черговий раз зібрались на засідання геоботанічного гуртка під керівництвом доцента кафедри Світлани Ключки. Учасники активно обговорювали особливості просторової організації фітоценозу лісових екосистем, його властивості, а також структурну організацію рослинних угрупувань.

Тематичний план гуртка передбачав наступні питання: компоненти лісу та характеристика деревостану; структура лісового масиву;  соснові ліси України; рослини соснового лісу. Свої доповіді представили: Биченко Олександр, Гончаренко Вадим, Діхтяренко Неля, Смолій Сергій, Штабрат Оксана, Мірошник Антон. Всі учасники відповідально віднеслись до поставлених завдань та у лаконічній і змістовній формі донесли до слухачів необхідну інформацію. На засіданні активно обговорювалися актуальні питання сучасних геоботанічних досліджень, а в кінці сформулювали узагальнюючі висновки. Резюмували роботу гуртка, з побажанням майбутніх наукових звершень, завідувач кафедри доцент Інгріда Чемерис та викладач Віктор Сич. По завершенню засідання студенти отримали індивідуальні завдання до виконання дослідницької роботи польових досліджень.