Профоорієнтаційна зустріч у Чигиринському ліцеї №3

У п’ятницю 03.03.2024 року завідувач кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Інгріда Чемерис провела профоорієнтаційну зустріч у Чигиринському ліцеї №3. На зустрічі учні та вчителі ознайомилися з особливостями підготовки майбутніх фахівців зі спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство». Учні дізналися про зміст освітньо-професійної програми, особливості впровадження елементів дуальної освіти, побутові умови та можливості самореалізації під час навчання в університеті. Також Чемерис Інгріда як гарант освітньої програми Лісове господарство провела консультативну зустріч із директором школи Оксаною Скічко та вчителем біології і керівником шкільного лісництва Ларисою Кобиляцькою, на якій було обговорено основні моменти реалізації освітньої програми та можливості її вдосконалення. Висловлюємо щиру подяку пані Оксані та пані Ларисі за надану можливість щодо комунікації та сприяння розвитку спеціальностей аграрної галузі!