Лісове господарство – це сталий і перспективний фах в Україні, де саме лісова галузь є однією з тих, що постійно виробляють продукцію без впливу внутрішніх і зовнішніх економічних і політичних факторів. Ліси були, є і будуть. Ця галузь економіки працює і буде працювати. Це єдина галузь, яка за минулий рік дала більше 3 % приросту. Тому лісове господарство – це стабільність!

 Тому зростає попит на молодих, професійно підготовлених спеціалістів з лісового господарства, які завжди будуть вкрай необхідні для роботи галузі. Отримання цієї професії забезпечує гарантоване працевлаштування, матеріальний та соціальний статус!

 Спеціаліст лісового господарства повинен чітко усвідомлювати, що ліс, крім любові, вимагає самопожертви, повної самовіддачі сил і енергії, потрібно пам’ятати, що в лісі для досягнення в роботі позитивних результатів потрібно працювати на перспективу, результати якої оцінять й побачать ваші нащадки. Ви повині розуміти, що екологічні властивості лісів мають набагато більшу цінність, ніж деревина, яка на них може бути заготовлена. Ліс – не тільки легені планети, але й захисник землі, річок і водойм, регулятор клімату, фільтр, який очищає повітря від пилу, сажі, вихлопних газів, шкідливих речовин, які попадають в атмосферу.

 Обравши спеціальність «Лісове господарство»,  ви маєте чудову нагоду докласти власних зусиль, знань, енергії до розбудови цієї важливої справи: збереження й примноження лісових ресурсів.

Ви будете навчатися за освітньо-професійною програмою «Лісове господарство». Ціль програми – підготовка фахівців, здатних вирішувати виробничі питання зі створення, вирощування, догляду, формування лісових насаджень, їх інвентаризації та проектування лісогосподарських заходів, використання лісових ресурсів, заготівлі деревини. Особливості програми – освоєння сучасних технологій ведення лісового господарства в умовах лісостепу, що передбачає знання та практичні вміння зі створення, вирощування та формування лісових ресурсів, відтворення і збільшення лісів шляхом лісовідновлення і лісорозведення, охорону і захист лісових насаджень, раціональне використання лісових ресурсів, а також охорону, відтворення та раціональне використання мисливського фонду.

Особливістю програми є практичне навчання на основі впровадження елементів дуальної освіти, що ґрунтується на тісній співпраці з лісогосподарськими підприємствами регіону і здійснюється безпосередньо в умовах виробництва з використанням матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу підприємств, що надає можливість здобувачам вищої освіти вдосконалювати фахові компетенції та ефективно набувати програмних результатів навчання. Такий підхід сприяє інтеграції навчання, практичної діяльності та наукової роботи здобувачів вищої освіти, впровадженню результатів наукових досліджень в навчальний процес, дає можливість ефективно формувати професійну кар’єру.

       Випускники є фахівцями з організації та здійснення виробничо-господарської діяльності підприємств лісогосподарського профілю, створення, вирощування, догляду і формування високопродуктивних та біологічно-стійких лісових насаджень, охорони і захисту лісів, раціонального використання лісових ресурсів

  Випускники можуть працевлаштовуватися в: державних підприємствах лісового та мисливського господарства, деревообробних підприємствах, декоративних розсадниках, підприємствах з ландшафтного дизайну, установах природно-заповідного фонду, відділах та лабораторіях підприємств, що займаються селекційно-генетичними дослідженнями та розсадництвом, комунальних підприємствах рекреаційної галузі (садово-паркові господарства); секторі розвитку екологічного туризму (зелені садиби, екотуризм, лісовий туризм та ін.).

         Фейсбук-сторінка: https://cutt.ly/Vh7YyWr

 

Вам до нас, якщо ви любите ліс, любите природу і хочете дбати про неї, якщо ви хочете зробити реальний внесок у розвиток економіки нашої держави!

Спеціальність 205 «Лісове господарство» – вибір свідомої людини!