Викладачі кафедри загальної екології, педагогіки та психології продовжують наукову співпрацю з лісовими господарствами Черкащини

Особливістю Притясминських борів є те, що під впливом техногенного навантаження, вони втратили природну самобутність і є витвором наполегливої людської праці. Тому, саме такі соснові ліси привертали увагу цілу плеяду науковців, інтерес яких, зокрема, до Чигиринських борів з часом не згасає. В цьому відношенні лісові насадження державного підприємства «Чигиринське лісове господарство», в підпорядкуванні якого знаходяться території площею 30 тис. га, є об’єктом дослідження ряду навчальних та науково-дослідних установ. З метою подальших наукових пошуків зазначеної проблеми, викладачі кафедри загальної екології, педагогіки та психології Черкаського державного технологічного університету разом з провідними науковцями кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу Львівського лісотехнічного університету України проводять дослідження в межах наукової теми «Особливості формування соснових борів на Притясминських пісках (Черкаської області)». Днями  (06.05.20) відбулась робоча поїздка викладача кафедри ЗЕПП Ключки С.І. до ДП «Чигиринське лісове господарство» з метою вивчення та аналізу документації щодо природно-історичних умов території розташування ДП «Чигиринське лісове господарство», а саме: місцезнаходження та площа підприємства; особливості кліматичних умов; вивчення рельєфу і грунтів; дослідження гідрографічних та гідрологічних умов; характеристика лісового фонду. Співробітники підприємства люб’язно надали необхідну документацію для детального вивчення особливостей формування соснових борів на Чигиринщині. Зокрема, головний лісничий ДП «Чигиринське лісове господарство» С.Г. Перов провів консультацію на високому кваліфікаційному та науковому рівні про особливості ведення лісогосподарських робіт в умовах Притясминських борів, за що колектив кафедри в особі завідувача Чемерис І.А. та викладачів Ключки С.І., Сич В.С. висловлює щиру подяку у сприянні науково-дослідної роботи.