Польова навчальна практика ЗВО спеціальності Лісове господарство

05.08.2022

Комплексний підхід вивчення фахових дисциплін спеціальності включає до освітнього процесу впровадження практичного досвіду здобувачів вищої освіту через виїзні практичні заняття в польових умовах. Студенти другого та першого курсу спеціальності Лісове господарство під керівництвом викладачів кафедри Інгріди Чемерис та Світлани Ключки провели практичні заняття з Лісової фітопатології, Лісового грунтознавства, Лісової селекції та генетики, Дендрології, Ботаніки в околицях міста Черкаси на території ДП Черкаського лісгоспу та на території ЧДТУ. Здобувачі, грунтуючись на попередньому досвіді, досліджували природні об’єкти: на закладеному пробному майданчику здійснили геоботанічний опис території, охарактеризували видовий склад кожного ярусу, провели лісотаксаційні заміри деревостану та зібрали необхідний гербарій. Група злагоджено виконала поставлене перед ними завдання: дослідили ярусність лісової екосистеми, зробили необхідні заміри деревостану та взяли грунтові проби. Студенти активно та з зацікавленням долучились до роботи, й відмінно справилась із завданням.