Установчий семінар про особливості проведення польової навчальної практика ЗВО спеціальності Лісове господарство.

26.07.2022

Реалізація графіка навчального процесу передбачає щорічне проходження практики здобувачів вищої освіти в умовах природнього середовища, досліджуючи натурні об’єкти. Для успішного виконання всіх поставлених завдань, студенти отримали необхідні інструкції щодо їх впровадження з обов’язковим нагадуванням правил безпеки життєдіяльності під час виїзних польових досліджень. Так, здобувачі вищої освіти 1,2 курсів груп ЛГ-15, ЛГ-05 ознайомились з графіком навчальних практик, правилами ведення необхідної документації та складанням звіту. Захід в онлайн режимі провели завідувач кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Інгріда Чемерис та доцент Світлана Ключка.

Про завершенню семінару з студентами проведена настановча бесіда-роз’яснення на лист Міністерства соціальної політики України «Про подолання ризиків торгівлі людьми, пов’язаних з війною в Україні та гуманітарною кризою, що виникла