Польова навчальна практика ЗВО спеціальності Лісове господарство

Продовженням опанування теоретичних основ фахових дисциплін слугує практичне застосування отриманих знань під час аудиторних занять. Саме через візуалізацію освітнього процесу відбувається глибоке осмислення явищ навколишнього природнього середовища. Студенти другого курсу групи ЛГ-95 під керівництвом викладачів кафедри Світлани Ключки та Віктора Сича провели польове практичне заняття з Лісового грунтознавства та Дендрології в околицях міста Черкаси. Студенти вивчали на натурних об’єктах основні складові частини ґрунтового профілю – генетичні горизонти та будову ґрунту. Такій роботі передував вибір місця закладки ґрунтового розрізу, закладка ґрунтового розрізу та геоботанічний опис умов місцезнаходження прикопки. Група активно долучилась до роботи та справилась із завданням на відмінно.