Проведення польової навчальної практики ЗВО спеціальності «Лісове господарство» на базі Чигиринського лісгоспу

Подальше закріплення основ грунтознавства та дендрології, здобувачі вищої освіти другого курсу групи ЛГ-95 здійснювали на базі Чигиринського лісгоспу. Під керівництвом лісничого Чигиринсього лісництва Юрія Бобильова та доцента кафедри Світлани Ключки група здійснила виїзд (протяжність маршруту близько 20 км ) та провела закладання пробних ділянок на кварталах природнього походження, зокрема Гущівського заказника, та в умовах культури. Лісничий Юрій Григорович професійно та кваліфіковано пояснив особливості ведення лісогосподарської діяльності в змінних кліматичних умовах на території Притясминської гряди, вкотре продемонстрував проведення біометричних замірів деревостану. Студенти уважно та з захопленням виконували поставлені перед ними завдання.

ЗВО та викладачі кафедри, в особі завідувачки Інгріди Чемерис, висловлюють слова вдячності за організацію та проведення навчального заходу особисто головному лісничому Чигиринського лісгоспу Сергію Перову, а також лісничому Чигиринського лісництва Юрію Бобильову за проведену навчально-польову роботу та гостинність.