Студент спеціальності “Лісове господарство” Євгеній Вовк став призером Всеукраїнських змагань із кікбоксингу

26 травня 2024 року четвертокурсник факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування (спеціальність «Лісове господарство») Черкаського державного технологічного університету Євгеній Вовк впевнено виборов І місце у відкритому турнірі, присвяченому Дню міста Києва «Спортивний вечір «Пам’яті Янголів спорту» з кікбоксингу WAKO. Цей турнір вже традиційно проводиться на честь спортсменів, які загинули на війні з російськими загарбниками. Минулого року Євгеній  також став переможцем одного із рейтингових поєдинків серед дорослих цих змагань.

До слова, наприкінці квітня 2024 року у Білій Церкві  Євгеній Вовк виборов срібло Чемпіонату  України з кікбоксингу WAKO серед дорослих у розділі фул-контакт вагової категорії +75 кг, перемігши у півфіналі майстра спорту міжнародного класу, а у фінальному поєдинку за рішенням суддів із рахунком 2:1 поступився іншому майстру спорту міжнародного класу.