Здобувачі вищої освіти спеціальності«Лісове господарство» провели навчально-практичне заняття «Дендрофлора біогеографічної зональності України» в Ботанічному Національному саду ім. М.М. Гришка НАН України

Щорічною весняною традицією кафедри лісового господарства та раціонального природокористування є проведення навчально-практичних занять у  Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка НАН України. Нещодавно на території ботанічного саду було проведено заняття з освітніх компонентів «Лісова ботаніка», «Дендрологія», «Лісова селекція та генетика». Заняття проводив провідний інженер лісового господарства відділу лісового господарства Департаменту лісового господарства Державного  спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», кандидат біологічних наук Рак Олександр Олексійович. Здобувачі вищої освіти вивчили ділянки фітоценозів, які відтворюють природну рослинність (типові пейзажі та навіть рельєф) різних регіонів Євразії. Серед експозиційних ділянок виділяються «Ліси рівнинної частини України», «Степи України», «Українські Карпати», «Крим», «Кавказ», «Середня Азія», «Далекий Схід», «Алтай та Західний Сибір», ознайомилися із унікальними колекціями квітково-декоративних, лікарських, плодових, овочевих, пряноароматичних, кормових та технічних рослин з усіх ботаніко-географічних регіонів світу, які налічують понад 10 тисяч видів, форм і сортів, дізналися про різні способи щеплення, які застосовуються у ботанічному саду, збагатили свій професійний досвід у сфері еколого-біологічних знань та лісівництва. Здобувачі відвідали найкращу у світі колекцію форм кизилу справжнього, рододендронів та півоній, а також найбільшу в Східній Європі колекцію дуба, клена, липи, берези, горіха, бузку, дикорослих плодових рослин. Перераховані колекції є особливо цінними з точки зору збереження різноманітності рослин ех situ. В теплицях зростають деякі рідкісні тропічні види і, навіть, зниклі в природних умовах.

Колектив кафедри в особі завідувача Чемерис Інгріди та здобувачів вищої освіти висловлюють щиру вдячність, побажання добра та натхнення фахівцю-практику  Раку Олександру Олексійовичу!