День ЧДТУ у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка

15 березня 2024 року в рамках проекту “Вчись! Живи! Працюй на Черкащині!” відбувся науковий пікнік у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка. Викладач кафедри Сич В.С ознайомив учнів з особливостями спеціальностей “Лісове господарство” та “Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство”, студентським життям в університеті. Сич В.С. з учнями 8-го класу провів два уроки на тему “Особливості ведення лісового господарства” з використанням інтерактивних завдань. Такі цікаві профорієнтаційні заходи дозволяють учнівській молоді орієнтувантися у різноманітті спеціальностей і зробити правильний професійний вибір!