Вебінар Громадської організації“Лісові ініціативи і суспільство”.

Студенти та викладачі кафедри лісового господарства та раціональноого природокористування 23.02.2024 року долучилися до роботи першого вебінару із серії вебінарів Громадської організації
“Лісові ініціативи і суспільство”. Тема вебінару “Охорона біорізноманіття: аналіз опитування Держлісохорони”. Захід проводить ГО “Лісові ініціативи і суспільство” у рамках екоосвітніх заходів проекту «Боротьба із незаконними рубками в Україні» за підтримки відділу міжнародних програм Лісової служби США U.S. Forest Service. Наприкінці минулого року експерти ГО “ЛІіС  провели опитування працівників Лісової охорони щодо таких тем: охорона природи; взаємодія лісової охорони та працівників національних природних парків: які правопорушення найчастіше виявляє держлісохорона та як вони діє у таких випадках; як здійснюють організацію рекреацій тощо. Опитування було підготовлено в рамках розробки навчального тренінгу для Лісової охорони. Під час вебінару експерт ГО “ЛІіС” поділиться результатами проведенного опитування, обговорення результатів викликало жваву дискусію учасників. Такі вебінари є корисними для майбутніх фахівців лісового господарства для підвищення рівня знань і більш свідомої, конструктивної та  безпечної роботи.