Навчальна практика має перманентний характер, що дозволяє сформувати в здобувачів необхідний набір певних професійних знань, обов’язкових для становлення високо кваліфікованих фахівців. Цього разу такою платформою став Національний науково-природничий музей НАН України (ННПМ), до якої долучились здобувачі спеціальності Лісове господарство групи ЛГ-37, ЛГ-27 в супроводі завідувача кафедри, доцента Інгріди Чемерис та Світлани Ключки. Цей заклад є одним з найвеличніших науково-природничих музеїв у світі та найбільшим природничим музеєм в Україні. Розташований у самому центрі Києва, у витонченому будинку з оригінальною архітектурою у стилі неокласицизму, музейний комплекс ННПМ охоплює 24 зали, об’єднані загальною площею в 8 тисяч квадратних метрів. Колекція музею нараховує понад 30 тисяч експонатів, які розповідають про походження, будову та еволюцію Землі, рослинний і тваринний світ, історію матеріальної культури племен і народів, що існували на території України. Особливе місце в експозиції займає комплекс діорам – ландшафтні експозиції та біогрупи, їх кількість досягає 24. Протягом свого існування музей завоював визнання не лише в Україні, але й за її межами, заносячись до числа провідних міжнародних наукових установ. ННПМ НАН України відіграв та продовжує відігравати ключову роль у формуванні сучасних уявлень про природу, взаємодію людини з оточуючим середовищем, а також у популяризації охорони та раціонального використання природних ресурсів та естетичному вихованні молоді. Музей зберігає унікальні наукові фонди, що становлять основу для наукових досліджень колективу музею та сприяють подальшому розвитку експозиції. Здобувачі з переповненими емоціями залишали стіни музею, з почуттям гордості та розширеного наукового кругозору, що мали можливість ближче познайомились з біорізноманіттям планети. По завершенню навчального семінару здобувачі продовжили свій маршрут по Хрещатику міста Києва, де мали чудову нагоду помилуватись краєвидами столиці України.
Студенти та викладачі висловлюють щиру вдячність, побажання добра та натхнення екскурсоводам Марії Калісті та Анатолію Панькову.
Особливу подяку студентський колектив висловлює завідувачу кафедри Інгріді Чемерис за добре організовану екскурсію та проведену роботу!