Кафедра лісового господарства та раціонального природокористування впроваджує досвід організації практичної підготовки студентів та наукової співпраці з Польщею, Німеччиною, Словаччиною, Угорщиною та Туреччиною

Розвиток національного та міжнародного наукового співробітництва є важливою ланкою завдань, що виступають пріоритетними напрямами сучасної освітньої галузі. Підвищення рівня наукової мобільності вітчизняних вчених та науковців, надання їм можливості активніше долучатися до участі у конференціях, симпозіумах, у тому числі міжнародних, є невід’ємним напрямком розвитку й розширення власного досвіду й пошук нових ідей. Таким важливим компонентом переходу на якісно нові рівні розвитку науково-педагогічної діяльності та практичної підготовки здобувачів вищої освіти є залучення досвіду фахівців Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини та Туреччини. Саме в такому ключі налагоджує співпрацю колектив кафедри лісового господарства та раціонального природокористування, формуючи стійкі позиції в забезпеченні реалізації освітньої програми «Лісове господарство». Впровадження такого досвіду та домовленість про заключення меморандумів відбулося під час Міжнародної лісової конференції в Бруновському палаці в рамках «XV Нижньосілезького фестивалю «Дари лісу» присвяченого 100-річчю державних лісів у Польщі 21-24 вересня 2023 року, в якому взяли участь викладачі кафедри в особі завідувача, доцента Інгріди Чемерис, професора Івана Сопушинського та доцента Світлани Ключки.

Кафедра висловлює вдячність всьому колективу та директорці лісництва Львувека-Шльонського Alina Sadol-Kornalewicz, а також її заступникам Anna Jankowska та Wojciech Suchecki за запрошення та представлену чудову нагоду долучитись до такого Міжнародного заходу. Бажаємо їм подальшого розвитку й процвітання на теренах професійної діяльності, успіхів у праці, реалізації грандіозних планів і проектів підприємства!

  • Чемерис_Сертифікат_Польща
  • Ключка_Сертифікат_Польща
  • Сич_Сертифікат_Польща