Розширене засідання кафедри лісового господарства та раціонального природокористування разом зі здобувачами

На цьому тижні відбулося традиційне розширене засідання кафедри лісового господарства та раціонального природокористування разом зі здобувачами, на якому було обговорено ряд актуальних питань, які стосуються готовності студентів до сесії, рейтингування, студентського життя, проведення літніх навчальних практик, необхідності неформальної освіти. Доцент Ключка Світлана звернула увагу на проходження здобувачами опитування та розміщення анкет на сторінці кафедри. Також завідувач кафедри розповіла про можливості внутрішньої та міжнародної академічної мобільності. Окремим питанням було обговорення освітньо-професійної програми, на якому студенти висловили ряд пропозицій.