Співпраця кафедри лісового господарства та раціонального природокористування із КЗ «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»

Продовжується співпраця кафедри лісового господарства та раціонального природокористування із КЗ «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради». Сьогодні на базі комунального закладу відбувся семінар за темою: «Здобутки вихованців у закладах позашкільної освіти», на який були запрошені керуючі позашкільною роботою у відділах освіти ОТГ, методисти, керівники гуртків та всі бажаючі. На семінарі із доповіддю «Особливості підготовки фахівців лісового господарства у Черкаському державному університеті» виступила завідувач кафедри та гарант освітньої програми доцент Інгріда Чемерис. У доповіді окреслено основні напрямки теоретичної та практичної роботи, наукові здобутки, роль співпраці зі стейкхолдерами та впровадження елементів дуальної освіти. Також розкрито особливості цьогорічної вступної кампанії, показано інформацію для абітурієнтів на сайті ЧДТУ та вступ на спеціальності, які користуються особливою підтримкою держави. Щиро вдячні адміністрації та особисто директору КЗ «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» пані Людмилі Давиденко за можливість взяти учать у роботі семінару та представити Черкаський державний університет академічній спільноті Черкащини!