Міжнародний день птахів

01 квітня 2024 року о 12:00  кафедра лісового господарства та раціонального природокористування  взяла участь у відзначенні Міжнародного Дня птахів. Спілкою лісівників України було заплановано розвісити до 10 штучних місць гніздівель в парку  Хіміків. Викладач та доброволець ДФТГ Сич В.С. та доброволець ДФТГ Теміржо О.О. з працівником Дахнівського лісництва і членом Спілки лісівників України Прудніковим К.Г. разом зі студентами другого курсу групи ЛГ-27 спеціальності Лісове господарство розвісили штучні гніздівлі для птахів. Костянтин Григорович ознайомив студентів з видовим складом орнітофауни в паркових зонах міста, особливості дезінфекцію птахами гніздівель та перерахував види птахів які стійкі до стресу від шумового навантаження міста.