22 березня 2024 року до університету завітали учні 9-б класу Черкаської загальноосвітньої школи №7 з класним керівником Світланою Хатнюк. Учні відвідали кафедру лісового господарства та природокористування, де викладач Сич В.С. ознайомив учнівську молодь про особливості навчання на спеціальностях “Лісове господарство” та “Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство”. Учні мали змогу ознайомитися з аудиторіями кафедри, навчальним обладнанням та перспективними спеціальностями. Такі зустрічі допомагають молоді зробити вірний вибір та обрати ту спеціальність, яка розкриє їх власний потенціал та використати його для відновлення та розбудови нашої країни!”