День ЧДТУ в Черкаській загальноосвітній школі I-III ступенів № 8

Черкаський державний технологічний університет з освітньо-патріотичним проєктом «Вчись, працюй, живи на Черкащині» продовжує відвідувати партнерів, розвиваючи та зміцнюючи співпрацю. 20 березня 2024 року провідний технологічний заклад вищої освіти влаштував День ЧДТУ в Черкаській загальноосвітній школі I-III ступенів № 8. У шкільних коридорах розгорнувся Науковий пікнік ЧДТУ, де було представлено наукові розробки, цікава інформація щодо університету. Спеціальності “Лісове господарство” та “Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство” представляли студенти 2-го курсу Стецьків Роман, Масло Ярослав та Кучер Богдан. Студенти провели з учнями цікаві вікторини, виконували разом з ними інтерактивні завдання, вивчали з вади деревини. Можливість ознайомлення з різними спеціальностями допомагає учням обрати свій професійний шлях та можливості подальшого розвитку!