Студенти спеціальності Лісове господарство в медіа просторі популяризували свій фах

Весняний марафон озеленення адміністративних територій та паркових зон триває. До цієї справи активно долучились студенти першокурсники спеціальності Лісове господарство, висадивши на території університету саджанці дуба червоного (Quercus rubra). Це представник родини букових (висотою до 30–35 м) з рясною, широко яйцеподібною кроною, міцними гілками і товстим прямим стовбуром. На територію Європи потрапив у XVII столітті. Відрізняється підвищеним вмістом в корі таніну. Приваблює своєю декоративністю, адаптивністю до агресивних впливів оточуючого середовища, активно впроваджується в зеленому будівництві, для створення композицій з солітерних та групових насаджень, парків, обсадження вуличного простору. Деревина дуба червоного високо цінується своєю декоративністю та механічними властивостями.

Викладачі кафедри лісового господарство та раціонального природокористування разом зі студентами цим заходом примножили дендрологічну колекцію університету в супроводі представників Суспільного телебачення.