Міжнародний День птахів

05 квітня 2023 року о 09:00  кафедра лісового господарства та раціонального природокористування традиційно взяла участь у відзначенні Міжнародного Дня птахів. Спілкою лісівників України було заплановано розвісити до 20 штучних місць гніздівель в парку  Облачної лікарні.Викладач та доброволець ДФТГ Сич В.С. та доброволець ДФТГ Теміржо О.О. з працівником Дахнівського лісництва і членом Спілки лісівників України Прудніковим К.Г. разом зі студентами спеціальності Лісове господарство розвісили різні  штучні гніздівлі (шпаківні та синичники) для птахів. Для заселення птахами гніздівель Прудніков К.Г. провів майстер-клас по визначенню орнітофауни місцевості, яка за характером деревостану наближена до природнього лісового масиву.