Співпраця кафедри лісового господарства та раціонального природокористування з Черкаським обласним Центром роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради

22 Лютого, 2023

Кафедра тісно співпрацює з Комунальним закладом «Черкаським обласним Центром роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради». Ця співпраця гармонійно поєднується в організації спільних проектів Всеукраїнського рівня, співпраця з учительськими колективами м. Черкаси і школярами щодо виконання і підготовки наукових робіт на Всеукраїнський конкурс та роботою у складі журі стосовно оцінки захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, де представлено роботи учнів шкіл Черкаської області. Цього року в складі членів Журі брала участь завідувачка кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Чемерис Інгріда Альгімантівна – член журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Національного центру «Мала академія наук України».

Секція зоології, Секція ботаніки, Секція лісознавства, Секція технологій виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина: Наказ УОНОДА від 07.12.2022 № 142 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022-2023 навчальному році».