Залучення стейкхолдерів, фахівців-практиків до навчального процесу

Кафедра Лісового господарства та раціонального природокористування турбується про  майбутні перспективи працевлаштування своїх випускників за фахом, тому з метою детального ознайомлення з особливостями професійних обов’язків  систематично долучає до освітнього процесу стейкхолдерів з боку потенційних роботодавців. Свідченням плідної співпраці є заключені  договори як про впровадження елементів дуальної освіти, так і про проходження виробничої практики­­, що існують наразі між підприємствами лісової галузі та кафедрою.  Здобувачі вищої освіти кожної  зустрічі відкривають для себе нові можливості для реалізації власного професійного потенціалу, роботодавці детально, грунтовно пояснюють особливості ведення лісового господарства в умовах Середнього Придніпров’я, Лісостепу, Картпатського регіону.  Завдяки таким зустрічам в молоді формується майбутнє бачення своїх виробничих перспектив, в свою чергу стейкхолдери доводять зацікавленість до майбутніх фахівців, потенційних представників на ринку праці. Співробітництво з підприємствами не обмежується тільки виробничими питаннями, а й спільною роботою над вдосконаленням освітньої програми «Лісове господарство», залученням до участі у навчально-методичних семінарах, які проводиться на кафедрі. Під час спільних навчально-методичних семінарів обговорюються: Стандарт вищої освіти зі спеціальності «Лісове господарство» для бакалаврського рівня вищої освіти, аналізуються методи навчання майбутніх фахівців лісового господарства на аудиторних та виїзних заняттях в установах стейкхолдерів. Таке співробітництво дозволяє інтегровано, спільними зусиллями вирішувати щоденні виклики, що постають в процесі реформування вищої освіти і забезпечення її якості.