Захист курсових робіт ЗВО спеціальності 205 Лісове господарство

Підсумок навчального року супроводжується оцінюванням результатів студентських робіт. На кафедрі лісового господарства та раціонального природокористування 8-10 червня 2022 року відбулися захисти курсових робіт з «Дендрології» та «Ботаніки». Не зважаючи на об’єктивно складну дійсність, здобувачі успішно справились з завданням, підготували цікаві й змістовні доповіді. Розкрили й обговорили значення й перспективи використання в лісовому й садово-парковому господарстві Quercus robur, Pinus sylvestris, Pinus rigida, Castanea sativa, Syringa vulgaris, Alnus glutinosa, а також узагальнили «Екологічну оцінку рослин гербарію згідно з класифікаційною (едафічною) сіткою типів лісорослинних умов Алексєєва-Погребняка». В складі комісії були присутні викладачі кафедри: завідувачка, доцент Інгріда Чемерис, доц. Світлана Ключка, проф. Людмила Білик.