Завідувач кафедри к.б.н., доцент Чемерис І.А. та доцент, к.пед.н. Ключка С.І. пройшли тренінг з питань оцінки екосистемних послуг дерев для адаптації громади до зміни клімату з використанням програмного продукту iTree.

19 та 26 травня 2022 року завідувач кафедри к.б.н., доцент Чемерис І.А. та доцент, к.пед.н. Ключка С.І. пройшли тренінг з питань оцінки екосистемних послуг дерев для адаптації громади до зміни клімату з використанням програмного продукту iTree. Використання програми iTree дозволяє на основі польових досліджень проводити інвентаризацію зелених насаджень ОТГ та дати вартісну оцінку екосистемних послуг рослин, а саме поглинання та зберігання вуглецю, продукування кисню, очищення від зебруднень, запобігання поверхневого стоку та інші. Поограма iTree буде використана для проведення науково-дослідної роботи та оцінки зелених насаджень ОТГ регіону.