24 травня 2022 року завідувач кафедри к.б.н., доцент Чемерис І.А. взяла участь у роботі Міжнародного онлайн-форуму від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Забезпечення якості вищої освіти України в умовах війни». На форумі обговорювалися питання зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості вищої освіти України під час війни. Також презентовано проєкт Національного плану дій зовнішнього забезпечення якості вищої освіти України на період 2022-2023 рр. Спікерами були Наталія Стукало, заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, ректори українських університетів.