Студенти спеціальності 205 Лісове господарство в рамках впровадження елементів дуальної освіти в умовах воєнного стану активно долучаються до цьогорічної лісокультурної кампанії!

За даними Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства https://lis-ck.gov.ua/  у держлісгоспах Черкащини на 2022 рік  заплановано відтворення лісів на загальній площі понад  820 гектарів, з них 695 га – лісовідновлення, 26,5 га – лісорозведення (створення нових лісів), 98,8 га – сприяння природному поновленню.

Для цьогорічної лісокультурної кампанії у лісових розсадниках було висіяно понад 20 деревних та чагарникових порід. Наразі у лісорозсадниках зростає 8,8 млн шт. сіянців.  Найбільше зростає сіянців  сосни звичайної (5 млн), дуба звичайного (2,5 млн), горіха чорного та грецького (305 тис.). Окрім того, зростають сіянці сосни кримської (53 тис.), робінії звичайної (46 тис.), модрини (37 тис), липи (22 тис.), кленів (11 тис.),  гледичії (9,5 тис.),  ялини (6,7 тис.), черешні (5,6 тис.), груші (1,5 тис.), берези (1,31 тис.) та ін.

Так, на базі ДП «Черкаське лісове господарство» на території Дахнівського та Руськополянського лісництв за участю студенток Зеленько Вероніки, Усик Валерії, Штабрат Оксани було висаджено 20 га дубових та соснових дерев!

Пишаємося нашими студентами! Лісам України бути!!!