Міжнародне наукове стажування у Caucasus University Association (м. Стамбул, Туреччина)

Протягом 01.12.2021 року по 17.01.2022 року завідувачем кафедри лісового господарства та раціонального природокористування було здійснено міжнародне наукове стажування у Caucasus University Association (м. Стамбул, Туреччина) за темою «Новітні підходи до викладання: міжнародній аспект». Під час стажування конкретизовано сучасні виклики вищої освіти та обґрунтовано доцільність застосування новітніх технологій викладання у вищій школі, визначено роль освітнього менеджменту та лідерства у формуванні ефективного навчального середовища, конкретизовано психолого-педагогічні основи професійного розвитку викладача та гнучкі навички сучасного освітянина, розглянуто основні тенденції та проблеми розвитку лісової галузі: формування біоти лісових екосистем, санітарний стан лісів в умовах глобальної зміни клімату; актуальні питання кваліметрії деревини та якості лісопродукції, розширено мережу професійних контактів, сформовано напрями співробітництва і науково-освітнього обміну між університетами.  Встановлено конкретні можливості для академічної мобільності студентів та викладачів Черкаського державного технологічного університету в університетах м. Стамбул.  Документ, що підтверджує підвищення кваліфікації: Сертифікат за результатами міжнародного стажування у м. Стамбул «NEW VISTAS OF TEACHING: INTERNATIONAL APPROACH» обсягом 180 год., Caucasus University Association.  Результати стажування, методики та рекомендації буде впроваджено у навчальний процес кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Черкаського державного технологічного університету.