Студенти спеціальності 205 Лісове господарство долучилися до Загальнонаціональної толоки «Створюємо ліси разом», яка відбувалася у співпраці з Акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу»

30.10.2021 року студенти студенти  спеціальності 205 Лісове господарство Черкаського державного технологічного університету під керівництвом викладача кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Віктора Сича активно долучилися до Загальнонаціональної толоки «Створюємо ліси разом», якавідбувалася у співпраці з Акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту Greening of the Planet у Дахнівському лісництві Черкаського держлісгоспу. До садіння лісу приєдналися голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко, заступник голови Черкаської обласної ради Сергій Лісовий, голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко, начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів міністерств, відомств та інших центральних органів виконавчої влади області, учні шкільного Черкаського шкільного лісництва, курсанти  Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Разом з лісівниками учасники акції створювали лісові культури на площі 0,9 га (квартал 29, виділ 14.2) – висадили близько шести тисяч сіянців сосни, дуба, берези.