Тренінг-семінар здобувачів вищої освіти спеціальності 205 «Лісове господарство» з питань академічної доброчесності

Студенти всіх курсів спеціальності 205 «Лісове господарство» під час тренінгу-семінару ознайомилися з принципами і положеннями  академічної доброчесності здобувачів вищої освіти ЧДТУ. Заняття проводили Ящук Людмила Борисівна к.х.н., доцент, помічник декана будівельного факультету з наукової роботи та Єгорова Оксана В’ячеславівна, к.т.н., голова Ради молодих вчених ЧДТУ. На тренінгу були присутні викладачі кафедри лісового господарства та раціонального природокористування Чемерис Інгріда Альгімантівна, Ключка Світлана Іванівна та Сич Віктор Сергійович.
 Студенти дізналися про сутність академічної доброчесності та правила і принципи її дотримання. Також ознайомилися з програмою Unicheck при перевірці академічних текстів на плагіат. Цікавою була робота над кейсами щодо питань академічної доброчесності, яка викликала цікаву дискусію. Набутий досвід буде використаний здобувачами вищої освіти при виконанні наукових та навчальних робіт.