1 жовтня 2021 року стартувала акція Держлісагенства «Створюємо ліс разом»

1 жовтня 2021 року стартувала акція Держлісагенства «Створюємо ліс разом» в рамках  програми “Зелена країна”. Акція продовжується до 30 листопада. До  заходу долучилися студенти  спеціальності 205 Лісове господарство Черкаського державного технологічного університету.  На базі Дахнівського лісництва  ДП «Черкаське лісове господарство» студенти ознайомилися з  технікою  для підготовки грунту при створенні лісових культур, теплицею, де вирощують сіянці лісових та декоративних видів дерев та чагарників, які у майбутньому будуть використані в акції.  Особливу увагу майбутні працівники лісової галузі приділили ознайомленню з технікою гасіння лісових пожеж лісництва. Ознайомче навчально-методичне заняття  провів провідний інженер з лісових культур ДП «Черкаське лісове господарство» Забродоцький Олександр  Степанович.