Польова навчальна практика ЗВО спеціальності Лісове господарство

01.10.2021

Інтегрований підхід вивчення профільних дисциплін спеціальності передбачає включає до освітнього процесу реалізацію практичного досвіду здобувачів вищої освіту через виїзні практичні заняття в польових умовах. Студенти другого курсу спеціальності Лісове господарство та Екологія під керівництвом викладачів кафедри Світлани Ключки, Віктора Сича та Людмили Жицької провели практичне заняття з Лісового грунтознавства в околицях міста Черкаси на території ДП Черкаського лісгоспу. Здобувачі, використовуючи попередній теоретичний досвід, досліджували природні об’єкти: на закладеному пробному майданчику здійснили геоботанічний опис території, характеризую видовий склад кожного ярусу, провели лісотаксаційні заміри деревостану та вибрали місце для закладки контрольного зрізу. Група вправно виконала поставлене перед ними завдання: дослідили будову грунтового профілю, зробили необхідні заміри та взяли грунтові проби. Студенти з неабияким зацікавленням долучились до роботи та відмінно справилась із завданням.