Зустріч викладачів кафедри лісового господарства та раціонального природокористування і стейкхолдерів зі студентами першого курсу

1-го вересня 2021 року відбулась зустріч викладачів кафедри лісового господарства та раціонального природокористування і стейкхолдерів зі студентами першого курсу спеціальності 205 “Лісове господарство”.  На зустрічі студентів привітали працівники галузі лісового господарства, а начальник відділу лісового господарства ОУМЛГ Швець В.М. вручив першокурсникам подарунки від імені Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства. Валентин Миколайович окреслив основні напрямки розвитку галузі, перспективи професійної реалізації майбутніх фахівців та  побажав успіхів у студентському житті.  Завідувач кафедри Чемерис І.А. презентувала “Довідник першокурсника”  та наголосила на основних моментах навчання та самореалізації в університеті,  а саме, на можливостях, які дає Черкаський державний технологічний університет, на необхідності виконання принципів академічної доброчесності, неформальної освіти, студентського громадського, спортивного, культурного життя.  Професор Білик Л.І. розкрила особливості навчання в університеті, наголосила на самостійності та відповідальності студентів, особливостях дистанціного навчання. Доцент Ключка С.І. розповіла про студентську науку, гуртки кафедри, а викладач Сич В.С.  – про практичне навчання студентів.
Тож побажаємо нашим першокурсникам плідного навчання, гарних студентських років, натхнення та нових звершень!