На будівельному факультеті є гарна традиція …

На будівельному факультеті є гарна традиція – вже третій рік поспіль студенти спеціальності 205 «Лісове господарство» висаджують Дерево першокурсника. У 2019 року Деревом першокурсника був дуб скельний, у 2020 році – гінкго дволопатеве, а у 2021 році – катальпа звичайна.  На честь Свята знань та набуття статусу студента університету майбутні фахівці галузі лісового господарства разом з викладачами та начальником відділу лісового господарства Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Швецем В.М. висадили дерево-символ цього року та отримали вітання Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За допомогу в організації свята висловлюємо щиру подяку начальнику Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Дзюбенку Олександру Миколайовичу та прес-секретарю ОУМЛГ Сегеді Наталії Василівні!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.