Перші практичні заняття з психології

Кожен студент – звичайний, якщо до нього не придивитися. Другокурсники, які обрали для вивчення дисципліну «Психологія», вже з першого практичного заняття включилися в процес самопізнання та пізнання інших. Хтось здивував своїми думками, хтось здібностями, хтось здатністю успішно працювати в команді та креативно мислити. Майбутні фахівці в галузі лісового господарства та в галузі правознавства не тільки познайомилися на занятті, але отримали задоволення від доброзичливості та душевності, від того, що «тут і зараз» продемонстрували прийоми боксу, танцювальні рухи румби, щиро зізналися про мрії та цінності. Найбільше усіх здивувала така тендітна і скромна дівчина, яка прониклася розповіддю батька, що знав генерала Мамута, який загинув на Сході України. Оксана мріє так як її батько, генерал Мамут та інші українці при потребі захищати кордони України. Навчання в університеті – це не тільки підготовка майбутнього фахівця. Навчання – це і процес становлення громадянина, патріота, гідної самодостатньої особистості. Чи не так?

Старовойтенко Н.В.