Студенти спеціальності 205 Лісове господарство в Шацьком Національному природному парку

З метою детальнішого вивчення рослинного та тваринного світу Українського Полісся ЗВО побували в «Шацькому НПП», де відвідали водно-болотні угіддя міжнародного значення, що мають статус Рамсарських. Також, ознайомились з сосновими лісами чорницево-зеленомохових та евтотрофних осокових боліт. Побувавши на таких озерах карстового походження як Пісочне, Луки, Перепут, студенти на власному досвіді переконались, що озеро Світязь є унікальним водним об’єктом, який недарма є переможцем у номінації «Сім природних чудес України». Пройшли по еколого-пізнавальній стежці «Лісова пісня», яка присвячена природі Волинського Полісся.

Щиро вдячні за допомогу в організації та проведенні заняття співробітникам  Шацького НПП пані Антоніні та пану Василю.