ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО РОЗПОЧАЛИ НАВЧАЛЬНУ ПРАКТИКУ НА ВОЛИНІ

Студенти спеціальності 205 Лісове господарство проходять навчальну практику на території Українського Полісся. Зокрема,  здобувачі вищої освіти відвідали Ківерцівський Національний природний парк «Цуманська пуща». Тут студенти мали змогу детально ознайомитись з особливостями рослин і тваринного світу крайньої межі Українського Полісся. Відвідали найціннішу флористичну ділянку Лопатенська діброва.

Цікавою і змістовною була екскурсія у музей Волинського лісу.

Викладачі кафедри в особі завідувача кафедри доц. Інгріди Чемерис, доц. Світлани Ключки, викладача Віктора Сича висловлюють  щиру подяку начальнику відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Слободяну Роману Романовичу та його колегам пані Марії та пану Максиму.

З метою подальшої співпраці заключено договір про спільну навчально-методичну роботу.