Захист звітів з питань впровадження елементів дуальної освіти.

Днями на кафедрі загальної екології, педагогіки та психології відбувся захист звітів з питань впровадження елементів дуальної освіти. Освітня програма “Лісове господарство” передбачає проходження студентами протягом року  навчання на державних підприємствах лісової галузі з метою підвищення якості підготовки майбутніх фахівців відповідно до вимог Стандарту вищої освіти спеціальності, ефективного формування практичних фахових компетенцій, посилення практичної складової у підготовці студентів. На захисті були присутні начальник відділу лісового господарства Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Швець Валентин Миколайович та завідувач кафедри Чемерис Інгріда Альгімантівна. Студенти представили Щоденники дуальної освіти та заповнені звіти згідно з виданими завданнями. Було обговорено ряд питань практичної підготовки студентів  та змістовного заповнення звітів. Принято рішення щодо оптимізації форми звіту та підвищення ефективності виконання практичних завдань.