Всеукраїнський конкурс “Зелена естафета”

Традиційно, вже третій рік поспіль, в м. Черкаси проходить фінальний етап Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» 2020-2021, організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України спільно з комунальним закладом «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради». 3-го червня відбулася церемонія закриття та оголошення переможців фінального етапу. Науковці кафедри екології та загальної екології, педагогіки та психології Черкаського державного технологічного університету брали активну участь у підготовці, проведенні та оцінюванні практичних завдань.

З вступним вітальним зверненням до учасників конкурсу звернувся ректор Черкаського державного технологічного університету Григор О.О. Членами журі конкурсу та розробниками науково-дослідного туру протягом всього часу були науковці ЧДТУ: зав. кафедри, доцент Чемерис І.А., професор Білик Л.І., доцент Ключка С.І., викладач Сич В.С., які проаналізували окремі етапи конкурсу та побажали учасникам нових наукових звершень.