Відбулося сумісне засідання кафедри разом з роботодавцями та студентами.

На засіданні було обговорено ряд актуальних питань. Зокрема, в питанні щодо оновлення Освітньо-професійної програми спеціальності 205 Лісове господарство, було обговорено пропозиції стейкхолдерів щодо перейменування ряду навчальних дисциплін, зміни їх місця в структурно-логічній схемі спеціальності та особливостей навчальних практик.

Обговорені пропозиції буде враховано в проекті ОПП. Також разом з начальником відділу лісового господарства Обласного управління Швецем Валентином Миколайовичем було обговорено шляхи вдосконалення впровадження елементів дуальної освіти ЗВО на підприємствах лісової галузі області, студентами та викладачами проаналізовано результати опитування студентів щодо організації навчально-освітнього процесу на кафедрі, та зроблено ряд висновків.