Студенти спеціальності Лісове господарство висадили саджанці горіха чорного

Лісокультурна кампанія триває: студенти групи ЛГ-95 висадили саджанці горіха чорного на території університету. Цю рідкісну культуру, яка була завезена до Європи з Північної Америки ще в 1629 році, в Україні культивують близько 100 років. Горіх чорний – це нетипова порода для українських лісів, але лісівники активно використовують її як супутню у складі лісових культур. Цей вид цінують за гарні властивості деревини, вартість якої перевищує навіть вартість деревини дуба. Також, ця порода вирізняється стійкістю до хвороб, шкідників та зимостійкістю. Вказані властивості особливо актуальні в часи глобальних кліматичних змін та зниження рівня ґрунтових вод. Дерева горіха чорного, крім цінної деревини та плодів, приваблюють своєю кремезністю та красою. Це й  стало підставою для створення подібних насаджень в лісництвах.

Колектив кафедри Черкаського державного технологічного університету висловлює слова вдячності Руськополянському лісництву за надану можливість поповнити дендрологічну колекцію університету породою горіха чорного.