20 квітня 2021 року на кафедрі загальної екології, педагогіки та психології в онлайн режимі за допомогою платформи Google Meet відбулася студентська наукова конференція в рамках традиційних для нашого університету Днів студентської науки. Прийняли участь 53 студенти спеціальностей «Лісове господарство», «Екологія», «Промислове та цивільне будівництво», «Геодезія та землеустрій». З доповідями виступили 29 студентів. На кафедри працювали дві секції: лісового господарства, екології  та психології та педагогіки, тому були представлені роботи різнопланової тематики.

Активними були студенти обох секції. В першій секції студенти доповіли про результати досліджень міського середовища (атмосфери, ґрунтів, підземних вод) та оцінки їх якості, обговорили регіональні та глобальні екологічні проблеми. Студенти спеціальності «Лісове господарство» представили власні дослідження з питань лісової пірології, розвитку мисливського господарства, лісовикористання на Черкащині, обговорювали питання соціальної відповідальності працівників лісової галузі та заповідного лісознавсвства, а також характеризували питання розвитку перспективних лісогосподарських деревних порід Черкащини. Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» розкрили загальноекологічні питання, які стосуються глобальних та регіональних екологічних проблем, екології земель, харчування та лісництва.

Доповіді секції психології та педагогіки було розкрили питання професійного емоційного вигорання, психолого-педагогічних аспектів взаємодії викладача та студентів, актуальні питання професійної діяльності майбутніх фахівців

Слід відмітити, що всі доповіді було зроблено на високому рівні. При визначенні переможців викладачі кафедри відмічали актуальність тематики, змістовність представленого матеріалу, логіку його викладення, якість доповіді та презентації, впевненість відповідей та практичну значимість результатів.

Отже, місця розподілилися таким чином:

Сеція лісового господарства та екології :

Оцінка токсичності атмосферного повітря методом біотестування

Студ. гр. ЕК-03 Камінська М.Б.

Кер. доц. Чемерис І.А.

Нічні хижі птахи Черкаської області

Студ гр. ЛГ-95 Усик В.В.

Кер. доц. Ключка С.І.

Лісова галузь – економічно найприбутковіша галузь України

Студ гр. ЛГ-05 Діхтяренко Н.В.

Перспективи розвитку деревостанів Дахніського лісництва Черкаського лісгоспу

Студ гр. ЛГ-95 Підвезений В.О.

Кер. доц. Чемерис І.А.

ІІІ місце

Еколого-дендрологічна характеристика ліщини звичайної (Corylus avelana)  в умовах Черкаської області

Студ гр. ЛГ-95 Смілянець Ілля

Кер. викладач Сич В.С.

Морально-ціннісна сфера та відповідальність в роботі майбутніх фахівців лісової галузі

Студ гр. ЛГ-05 Смолій С.Р.

Кер. проф. Білик Л.І.

Опустелювання планети – глобальна екологічна проблема сучасності

Студ гр. ГЗ-02  Матвієнко М.О.

Кер. проф. Білик Л.І.

Секція психології та педагогіки:

І місце:

Ораторське мистецтво викладача вищої школи.

Студ. гр. МГБ –– 101, Шевченко І.О.

ІІ місце:

Емоційне вигорання викладача вищої школи.

Студ. гр. МГБ – 101,  Пилипенко І.О.

ІІІ місце:

Психолого – педагогічні прийоми правильного слухання студентів

Студ. гр. МГБ – 101, Гулак В.О.

Кер. доц. Старовойтенко Н.В.

Тож бажаємо нашим студентам подальших успіхів, наснаги, натхнення та нових наукових відкриттів!

• Снимок экрана 2021-04-20 в 10.19.25
  • Снимок экрана 2021-04-20 в 12.38.20