Відбулася студентська конференція в рамках традиційних для нашого університету Днів студентської науки

29.04.2020 року на кафедрізагальноіекології, педагогіки та психології в онлайн режимі за допомогою платформи Zoom відбулася студентська конференція в рамках традиційних для нашого університету Днів студентської науки. Студенти виявили високу активність  – прийняли участь 43 студенти, а з доповідями виступили 23 студенти. На кафедри працювали дві секції: екології та лісового господарства та психології та педагогіки, тому були представлені роботи різнопланової тематики. Активними були студенти обох секції. В першій секції студенти доповіли про результати досліджень міського середовища (атмосфери, ґрунтів, підземних вод), міських деревних насаджень методами фітоіндикації, розкрили питання безпеки косметичних засобів та обговорили регіональні та глобальні екологічні проблеми. Студенти спеціальності «Лісове господарство» представили власні дослідження з питань лісової пірології, розвитку мисливського господарства, лісо використання на Черкащині, обговорювали питання бракон’єрства в лісових екосистемах, а також шляхи збереження червонокнижних видів рослин.

В секції психології та педагогіки було зроблено доповіді, які розкривають актуальні питання як навчального середовища ЗВО, так і професійної діяльності майбутніх фахівців. Велику цікавість та дискусії викликали питання академічної доброчесності студентів, питання формування іміджу соціального працівника,  розвитку емоційного інтелекту, уміння слухати та інших способів комунікації соціальних працівників, соціально-психологічних умов розвитку та формування студентської групи, питання особливостей психологічних захистів студентської молоді та лідерства.

Слід відмітити, що всі доповіді було зроблено на високому рівні. При визначенні переможців викладачі кафедри відмічали актуальність тематики, змістовність представленого матеріалу, логіку його викладення, якість доповіді та презентації, впевненість відповідей та практичну значимість результатів.

Отже, місця розподілилися таким чином:

Сеція екології та лісового господарства:

І місце:

Студ. гр.ЕК-93 Матат В.В.(кер. доц.Чемерис І.А.)

Тема доповіді: «Вплив автотранспорту на стан деревних насаджень міських екосистем»

ІІ місце:

1.     Студ. гр. ЛГ-95 Усик В.В. (кер. проф.. Білик Л.І.)

Тема доповіді: «Аналіз лісозаготівлі в господарствах України»

2.     Студ. гр. ЛГ-95 Зеленько В.О. (кер. викл. Сич В.С)

Тема доповіді: «Стан і ведення мисливського господарства в Черкаській області»

ІІІ місце:

1.     Студ. гр. ЛГ-95 Гутьман О.Д. (кер. доц. Дзюбенко О.М.)

Тема доповіді: «Лісові пожежі: характеристика та організація захисту лісових екосистем від пожеж в Україні і світі»

2.     Студ. гр.ЕК-93 Дорош В.В.(кер. доц.Чемерис І.А.)

Тема доповіді: «Екологічна оцінка косметичних засобів догляду за тілом»

Секція психології та педагогіки:

І місце:

Студ.гр. СЗ–1810 Загоровська Ю.С. (кер. доц.Старовойтенко Н.В.)

Тема доповіді: «Особливості правової обізнаності студентів як суб’єктів освітнього процесу вищої школи (на прикладі студентів спеціальності 232 «Соціальне забезпечення»)»

ІІ місце:

1.     Студ.гр. СЗ–1810 Квятковська О.В. (кер. доц.Старовойтенко Н.В.)

Тема доповіді: «Дослідження особливостей психологічних захистів студентів (на прикладі студентів спеціальності 232 «Соціальне забезпечення»)»

2.     Студ.гр. СЗ–1810 Городнюк З.В. (кер. доц.Старовойтенко Н.В.)

Тема доповіді: «Особливості комунікативних бар’єрів в роботі соціального працівника»

ІІІ місце:

1.     Студ. гр.  МГБ-902 Нечипоренко Н.(кер. доц. Ключка С.І.)

Тема доповіді: «Емоційний інтелект як чинник соціально-психологічної адаптації особистості»

2.     Студ.гр. СЗ–1810 Василенко Н. (кер. доц.Старовойтенко Н.В.)

Тема доповіді: «Особливості застосування певних рівнів спілкування в роботі соціального працівника»

Тож бажаємо нашим студентам подальших успіхів, наснаги, натхнення та нових наукових відкриттів!